Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do samorządu uczniowskiego

🏫🙂👍 28 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. 🏫😊👍

       🧑‍💼🧑‍💻🧑‍🎓Wszyscy uczniowie mieli możliwość dokonania wyboru spośród osób, które zgłosiły swoje kandydatury. Głosowanie przebiegło zgodnie z ustalonymi zasadami.

👍Atmosfera podczas głosowania była pełna pozytywnych emocji, a uczniowie mieli okazję wyrazić swoje preferencje i wpływać na to, jak będzie funkcjonować Samorząd. To ważne wydarzenie nie tylko angażuje uczniów w proces demokratyczny, ale również uczy ich odpowiedzialności i aktywnego udziału w życiu szkoły.

 👍Takie wybory mają duże znaczenie dla całej społeczności szkolnej. Uczestnictwo w nich daje możliwość wprowadzenia zmian i poprawy jakości życia szkolnego. Jest to także doskonała okazja dla młodych liderów do rozwijania umiejętności organizacyjnych, negocjacyjnych i współpracy.

👍Gratulujemy wszystkim kandydatom za odwagę i zaangażowanie oraz wszystkim uczniom za aktywny udział w procesie demokratycznym.

👍Mamy nadzieję, że nowo wybrany Samorząd Uczniowski będzie skutecznie reprezentował interesy wszystkich uczniów i przyczyni się do dalszego rozwoju naszej szkoły.

Skład Samorządu Uczniowskiego budynek w Rysinach Kolonii:

Przewodniczący - Magdalena Kubiak, 

Zastępca - Kacper Michalak,

Sekretarz -Gabriel Sobierajski-Junkiert.

Budynek w Bierzwiennej Długiej:

Przewodnicząca – Aleksandra Kubiak,

Zastępca – Paulina Rosiak, Kuba Matusiak,

Sekretarz – Patrycja Broda.

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują panie Ewa Rosiak i Renata Koperska.

 

Rok szkolny
Autor
Ewa Rosiak

Dodaj komentarz