Informacje

Rejestracja uczniów na Forum

Dodane przez Rafał Marcinkowski - wt., 24/03/2020

Proszę wszystkich uczniów, którzy nie założyli swojego konta na Forum, by dokonali rejestracji podając działający adres email - otrzymacie na niego link jednorazowy do ustawienia swojego hasła, co pozwoli wam na logowanie. 

Zmyślone adresy email nie pozwolą wam na dokonanie rejestracji!

Po udanej rejestracji i zalogowaniu, proszę o wiadomość SMS z podanym wcześniej adresem email i nazwą użytkownika na mój numer tel: 691 955 049. Ma to na celu weryfikację danych użytkownika i uniknięcie fałszywych rejestracji i zapewnić bezpieczeństwo użytkowników.

Po otrzymaniu SMS-a i sprawdzeniu danych, nadaję stosowne uprawnienia do korzystania z forum przez ucznia. Dopiero wtedy jest ono w pełni funkcjonalne!

Jeśli ktoś ma problem z rejestracją, proszę o kontakt - 691 955 049

Nauka zdalna zostaje przeniesiona na forum szkolne.

Dodane przez administrator - ndz., 22/03/2020

Z powodu przedłużenia przerwy w zajęciach szkolnych, dalsza nauka zdalna została przeniesiona na nasze Forum. Ma to na celu usprawnienie działań edukacyjnych oraz ułatwienie wspólnej komunikacji nauczycieli i uczniów.

Proszę wszystkich uczniów o rejestrację na szkolnym Forum. Jest to niezbędny krok, ponieważ najważniejsze działy Forum są w pełni dostępne tylko dla zalogowanych i zweryfikowanych użytkowników.

Nauczycieli proszę o dodawanie nowych zadań domowych dla uczniów w formie Tematów na Forum dla poszczególnych klas. Uczniów proszę o udzielanie odpowiedzi w komentarzach pod tematami Forum. Są one widoczne tylko dla zweryfikowanych użytkowników strony. Dodatkowe funkcje Forum będą stopniowo dodawane w odpowiedzi na wasze potrzeby i sugestie.

Pozdrawiam, administrator strony - Rafał Marcinkowski.

Propozycje materiałów dydaktycznych i narzędzi

Dodane przez Rafał Marcinkowski - pon., 16/03/2020

Na stronie https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje znajdą Państwo plan zajęć na każdy dzień dla każdej klasy i materiały do lekcji. Wszyscy uczniowie są zobowiązani do zapoznania się z tym materiałem i wykonania zamieszczonych tam zadań.

Dodatkowo dla ósmoklasistów przygotowano zajęcia w wirtualnej szkole. Transmisja online dostępna na www.kujawsko-pomorskie.pl i www.edupolis.pl. Zajęcia rozpoczynają się we wtorek o godz. 9.00.

Od 16 - 25 marca zajęcia odwołane!

Dodane przez administrator - sob., 14/03/2020

W dniach od 16 do 25 marca 2020 r. odwołane są wszystkie zajęcia w szkole. Prosi się wszystkich o pozostawanie w domu.

Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach

Dodane przez Rafał Marcinkowski - sob., 14/03/2020

Wytyczne MEN na okres przerwy w zajęciach edukacyjnych: https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych zachęcamy nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali uczniów i przekazywali im materiały do samodzielnej pracy w domu. Szczególnie prosimy o objęcie opieką uczniów, którzy przygotowują się do tegorocznych egzaminów: ósmoklasisty, maturalnego oraz zawodowego. Rekomendujemy wykorzystanie w tym celu:

  • dziennika elektronicznego,
  • strony internetowej szkoły, przedszkola, placówki oświatowej,
  • mailingu do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny.

W poradniku znaleźć można wskazówki, z jakich stron, portali czy serwisów można korzystać w pracy z uczniami w okresie zawieszenia zajęć. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. Adresy przydatnych stron i portali internetowych będziemy na bieżąco uzupełniać...

Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=Sx6Xs9LuZ7c

Zajęcia opiekuńcze 12-13 marca, od 16 - 25 marca zajęcia odwołane!

Dodane przez Emilia Mikołajczyk - śr., 11/03/2020

W dniach 12 i 13 marca 2020 r. szkoła zapewnia wszystkim uczniom zajęcia opiekuńcze. W tych dniach nie będzie zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

Organ prowadzący zapewnia dowozy i odwozy uczniów.

W dniach od 16 do 25 marca 2020 r. odwołane są wszystkie zajęcia w szkole. Prosi się wszystkich o pozostawanie w domu.

Więcej informacji tutaj.

 

Zabawa choinkowa (środa)

Dodane przez Rafał Marcinkowski - pt., 17/01/2020

Zabawa choinkowa dla uczniów Szkoły Podstawowej w Bierzwiennej Długiej odbędzie się w dniu 22-01-2020 r (środa) w godzinach 16.00 - 20.00