Walentynki

Walentynki

                                   Drodzy Uczniowie!

Zbliża się dzień zakochanych - WALENTYNKI!

    Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w naszej akcji "Poczta walentynkowa". Na korytarzu szkolnym znajduje się specjalne pudełko, do którego możecie wrzucać swoje piękne kartki walentynkowe. Akcja potrwa od 7 do 9 lutego.

   Aby sprawić wszystkim uczniom ogromną radość, w piątek, 10 lutego, rozdamy zebrane kartki. Dlatego serdecznie zapraszamy Was do przyjścia do szkoły w ten dzień ubranymi na czerwono lub różowo. Będzie to wyjątkowy sposób na wyrażenie naszej miłości, przyjaźni i szacunku dla siebie nawzajem.

  Organizujemy to wydarzenie z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, aby uczynić nasze środowisko szkolne jeszcze bardziej przyjaznym i radosnym. Liczymy, że dołożycie wszyscy wszelkich starań, aby przygotować piękne kartki i w ten sposób uczestniczyć w tej wspaniałej zabawie.

     Przyjdźcie do naszej szkoły w piątek z uśmiechami na twarzach, gotowi na miłą niespodziankę. Pamiętajcie również, że czyniąc dobro i okazując serdeczność innym, możemy sprawić, że świat staje się lepszym miejscem.                               

                                                                                                          Do zobaczenia!

                                                                                                                                      Samorząd Uczniowski

Rok szkolny
Autor
Ewa Rosiak

Dodaj komentarz