j. ang. - info dla wszystkich

Fora - nauka zdalna SP Bierzwienna

1. Zmiana sposobu zamieszczania prac domowych - po koniecznych zamianach będzie można zamieszczać prace     domowe z j. angielskiego. Termin podam w odrębnej informacji.

2. Od dziś 29.04.2020, od godz.17.00. należy wysyłać prace z j. ang. wyłącznie na moje - Renaty Banasiak - wiadomości prywatne. Proszę nie zamieszczać prac w komentarzach pod moimi lekcjami.

3. Jeśli ktoś chciałby rozmawiać ze mną osobiście, podaję tel. domowy 63 2735 336.

 

Życzenia Wielkanocne

Fora - nauka zdalna SP Bierzwienna

W imieniu własnym oraz dyrekcji szkoły życzę, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły Wasze serca radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.

Ciepłych i rodzinnych świąt wielkanocnych
oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu
życzy dyrekcja i Rada Pedagogiczna;
Szkoły Podstawowej w Bierzwiennej Długiej

Jak założyć nowe konto na Forum szkoły

Fora - nauka zdalna SP Bierzwienna

Na stronie forum: https://spbierzwienna.pl/forum jest na samym dole przycisk Utwórz nowe konto. Konieczne jest podanie nazwy użytkownika oraz działającego adresu email na który zostanie wysłany link do ustawienia swojego hasła na stronie. Klikamy w link z wiadomości ze strony szkoły - ustawiamy swoje hasło i zapisujemy.

Proszę o informacje dotyczące funkcjonowania Forum

Fora - nauka zdalna SP Bierzwienna

Jeśli macie jakieś pytania, problemy lub sugestie dotyczące funkcjonowania Forum to proszę o komentarz pod tym postem.

Uprawnienia dla uczniów nadam po weryfikacji.

Jeśli macie inne pytania ogólne To możecie dodać je jako temat na tym Forum. Jest to jedyny dział ogólnodostępny i widoczny dla wszystkich odwiedzających.

Netykieta - podstawowe zasady postępowania w sieci www

Fora - nauka zdalna SP Bierzwienna

Co to jest netykieta?

Netykieta to zasady zachowania, które odpowiadają na pytanie: jak zachowywać się w internecie? Celem netykiety jest stworzenie dobrych ram dla działania danej społeczności internetowej oraz przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom jak: spamowanie, trollowanie, hejtowanie itp...

Ostatnio Dodane Tematy na Forum