KAŻDY KONIEC, TO POCZĄTEK CZEGOŚ NOWEGO… POŻEGNANIE klasy 3

KAŻDY KONIEC, TO POCZĄTEK CZEGOŚ NOWEGO… POŻEGNANIE klasy 3

Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: „Życie składa się z przywitań i pożegnań”. Te pierwsze są radosne i zapowiadają coś nowego, pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy. Dla uczniów klasy trzeciej zakończył się pewien etap – I etap edukacji.

24 czerwca podczas uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się w świetlicy wiejskiej w Bierzwiennej Długiej. Pani dyrektor Emilia Mikołajczyk dokonała podsumowania  dorobku szkoły, podziękowała uczniom, nauczycielom za całoroczny trud, rodzicom za pomoc niesioną szkole.

Następnie uczniowie klasy trzeciej wraz z rodzicami spotkali się po raz ostatni z wychowawcą panią Dorotą Lewandowską w swojej sali nr 4, gdzie już w mniejszym gronie nastąpiło wręczenie uczniom świadectw, dyplomów ukończenia klasy trzeciej oraz nagród książkowych. Ogromną niespodzianką, ale bardzo miłą, dla wychowawczyni był dedykowany dla niej program artystyczny, przygotowany oczywiście przez wychowanków z pomocą nauczycieli i rodziców. W spotkaniu klasowym swoją obecnością zaszczycili nas również pani dyrektor Emilia Mikołajczyk, księża – proboszcz Piotr Rogoziński i Paweł Rogoziński, radna Miasta i Gminy w Kłodawie pani Krystyna Kacprzak, nauczyciele: pani Renata Banasiak, pani Iwona Łagodzińska oraz pan Robert Kowalewski.

Drodzy Uczniowie!
Życzymy Wam wspaniałych sukcesów, dobrych wyborów, spełnienia marzeń!
Wierzymy, że wiedzę i doświadczenie wyniesione z murów tej klasy, będziecie rozwijać w kolejnych latach edukacji.

 

 

Klasę trzecią w roku szkolnym 2021/2022 ukończyli następujący uczniowie:

1. Biliński Bogumił

2. Błażejewski Wiktor

3. Czajkowski Krzysztof

4. Izychard Gabriel

5. Matusiak Kuba

6. Mikołajczyk Aleksander

7. Pietrzak Mikołaj

8. Przepiórski Krzysztof

9. Rosiak Paulina

10. Stegenda Seweryn

11. Topolska Lena

12. Ziółkowski Jarosław

 

 

 

Rok szkolny
Autor
Dorota Lewandowska

Dodaj komentarz