IV Gminny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”,

  W dniu dzisiejszym dwoje naszych uczniów reprezentowało szkołę w IV Gminnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kłodawie.

Naszą szkołę reprezentowały:
• Marcelina z klasy I
• Maja z klasy III

Z ogromną radością informujemy, że w gronie najlepszych znalazła się Maja z klasy III, która zdobyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym młodym mistrzyniom ortografii! Ich sukces to efekt systematycznej pracy, zaangażowania oraz pasji do języka polskiego. Życzymy dalszych osiągnięć, rozwijania talentów i nieustającej motywacji do nauki!

 

Rok szkolny
Autor
Iwona Skibińska

Dodaj komentarz