Gminna Olimpiada Ekologiczna

20 maja 2026 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Kłodawie odbyła się Gminna Olimpiada Ekologiczna.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIII: Katarzyna Królikowska, Bartosz Mistrzak oraz Gabriel Sobierajski-Junkiert.

Celem wydarzenia było promowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie świadomości ekologicznej wśród młodzieży. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem.

Gratulujemy!

 

Rok szkolny
Autor
Iwona Skibińska

Dodaj komentarz