Gminna Olimpiada Ekologiczna
20 maja 2026 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Kłodawie odbyła się Gminna Olimpiada Ekologiczna.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIII: Katarzyna Królikowska, Bartosz Mistrzak oraz Gabriel Sobierajski-Junkiert.
Celem wydarzenia było promowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie świadomości ekologicznej wśród młodzieży. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem.
Gratulujemy!
Rok szkolny
Data publikacji
środa, 20 Maj, 2026