Dzień Dziecka w zerówce

Dzień Dziecka w tym roku, z wiadomych powodów, każda klasa w szkole celebrowała w swoim gronie i według własnych upodobań. Wszystkim przyświecał jeden wspólny cel: żeby było miło, wesoło i przyjemnie. Udało się, nawet pogoda była przychylna dla dzieci. Od rana można było zobaczyć grupy klasowe na zielonym terenie przy szkole, pikniki na kocach, grę w piłkę, kreatywne zabawy plastyczne i integrujące zespół klasowy. Na stołach królowały napoje i słodkie przekąski. Pani Dyrektor Emilia Mikołajczyk, złożyła dzieciom piękne życzenia oraz wręczyła upominki dla każdego dziecka. Słodkości ufundowała tez Rada Rodziców oraz rodzice dzieciaczków z zerówki.

W tym dniu została również wyróżniona Emilka Krzyżanowicz, która brała aktywny udział w szkolnym konkursie sportowym – Skakanka dla zdrowia i urody (na zdjęciu z panem Rafałem Marcinkowskim, który w tym dniu nagrodził dziewczynkę)

Miłe słowa, pyszności, dobra zabawa i nawet lekcje w sali inne niż zwykłe dostarczyły radości i to jest najważniejsze, tak miało być i udało się.

Rok szkolny
Autor
Iwona Skibińska

Dodaj komentarz