Informacje

Nauka zdalna dla klas I-III

Dodane przez Rafał Marcinkowski - czw., 05/11/2020

Szanowni Państwo,

Od poniedziałku, 9 listopada br. dla klas I - III następuje zawieszenie zajęć, natomiast oddział zerówkowy uczęszcza do szkoły i odbywa zajęcia na dotychczasowych zasadach ( dla przedszkolaków nie ma zajęć zdalnych). W dniu dzisiejszym lub jutro zapadną decyzje w porozumieniu z organem prowadzącym w sprawie dowozu dzieci ze zerówki do szkoły.

Zwracam się ze serdeczną prośbą o uregulowanie płatności za obiady, zabranie przez dzieci z klas I - III przyborów ze szafek szkolnych potrzebnych do nauki w domu.

Praca biblioteki podczas nauczania zdalnego w Rysinach

Dodane przez Halina Szerwińska - śr., 28/10/2020

Biblioteka szkolna jest zamknięta. Jednak nie zapominam o czytelnikach i zamieszczam trochę pomysłów na spędzenie czasu w domu, propozycji jak się bawić i uczyć.

Zachęcam starsze klasy do chwili relaksu i nauki przez zabawę.

Rozpoznaj pisarza!  Zadanie interaktywne.

https://wordwall.net/pl/resource/1307819/polski/pisarze-w-obrazkach

Pozdrawiam

Zebranie z rodzicami - wywiadówka (poniedziałek)

Dodane przez Rafał Marcinkowski - czw., 17/09/2020

W dniu 21-09-2020 r. (poniedziałek) odbędzie się zebranie wychowawców klas z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej w Bierzwiennej Długiej.

Harmonogram zebrania - budynek w Bierzwiennej:

  • oddział 0 - godzina 13.00
  • klasy 1 - 3 godzina 13.00
  • klasy 4 - 5 godzina 14.15

Harmonogram zebrania - budynek w Rysinach:

  • klasy 6 - 8 godzina 14.40

Zebranie rodziców z "Trójek klasowych" - Bierzwienna 22.09.2020 (wtorek) o godzinie 13.00

Regulamin funkcjonowania Szkoły Podstawowej im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej obowiązujący od 1 września 2020 r.

Dodane przez Emilia Mikołajczyk - śr., 26/08/2020

                       Regulamin funkcjonowania Szkoły Podstawowej im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej obowiązujący od 1 września 2020 r.

 

Regulamin funkcjonowania szkoły został opracowany na podstawie wytycznych sanitarnych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek obowiązujących od 1 września 2020r.

 

Spotkanie Członków Stowarzyszenia ,,Nasza Szkoła"

Dodane przez Emilia Mikołajczyk - sob., 20/06/2020

Szanowni Państwo,

24 czerwca br. o godz. 14.00 w budynku Szkoły w Bierzwiennej Długiej odbędzie się spotkanie zarządu i członków Stowarzyszenia Wspomagającego Rozwój Szkoły Podstawowej im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej ,,Nasza Szkoła". Celem spotkania jest przedstawienie sprawozdania finansowego za rok 2019.

Procedury konsultacji w Szkole Podstawowej im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej

Dodane przez Emilia Mikołajczyk - czw., 21/05/2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

przesyłam Procedury, które obowiązywać będą podczas konsultacji dla uczniów wszystkich klas od 1 czerwca br.  w naszej szkole.  Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o kontakt z panią Ewą Rosiak   do 21 maja br.  i przekazanie decyzji  w sprawie udziału dziecka w konsultacjach w szkole bądź udziału w zajęciach zdalnych. Informacje od Państwa pozwolą na odpowiednią organizację pracy szkoły.

Z wyrazami szacunku

Emilia Mikołajczyk

Dyrektor Szkoły